O mně


Na trhu naleznete mnoho finanční poradců, ale jen málo který financemi a investicemi skutečně žije a jsou jeho vášní. S klienty velmi zřídka navazuji spolupráci na sjednání jedné smlouvy, většinou se jedná o komplexní péči a dlouhodobou spolupráci. Nemá smysl sjednávat jakoukoliv smlouvu, pokud bychom si společně nevyhovovali, proto se pojďme domluvit na telefonátu, osobní, nebo online schůzce a uvidíme, zda bude spolupráce dávat oběma stranám smysl. Budu se velmi těšit.

Spolupracuji se Švýcarskou společnost Swiss Life Select, která mi pro práci dává skvělé zázemí v oblasti investic a konceptu Švýcarské renty. Jako jediní na trhu spravujeme více něž 50 miliard czk.  

Chráním Vaše bohatství

S klienty navazuji mnohaleté partnerství. Proto je ochrana Vašeho bohatství můj nejdůležitější úkol. Jedině tak budu z tohoto vztahu i já profitovat, chci být maximálně transparentní. Vaše bohatství musí růst a to nad průměrnou inflaci, která jej znehodnocuje.

Šetřím Váš čas

Když jsem sám začínal investovat, důvěřoval jsem své intuici a neměl jsem dostatečné vzdělání, o spoustu peněz jsem tímto přišel. Bylo to drahé školné, o které Vás mohu ušetřit. Financemi a investicemi žiju každý den, a proto věřím, že Vám ušetřím mnoho času ve finančních rozhodnutí.

Mám potřebně vzdělání a zkušenosti

V naší kanceláři se snažíme neustále edukativně růst. Každý rok absolvuji desítky investičních konferencí a webinářů. Investuji své vlastní prostředky stejnou metodou, kterou aplikuji na své klienty. Uvědomuji si, že svět nestojí na místě, a proto je potřeba držet krok s finančním světem a nadále se vzdělávat. Jsem držitelem prestižního certifikátu PFP od akreditované instituce EFPA ČR.

Zakládám si na dlouhodobé spolupráci

Vždy pro mě dlouhodobé partnerství bylo klíčovou vlastností obchodu. Jen díky takové spolupráci pro Vás zajistím to nejlepší co umím. Budu pro Vás "privátní bankéř" s kterým vyřešíte vše potřebné, a nebudete se bát, že na mé židli bude příští návštěvu sedět jiný bankovní poradce. Vaše životní situace se může měnit a jako Váš osobní finanční specialista budu v její návaznosti upravovat finanční plán. Standardem spolupráce jsou půlroční až roční aktualizační schůzky

Napište mi