Dovedu Vás do stavu renty, kdy se majetek stará o Vás, ne naopak!

  • naučím Vás pracovat s penězi tak, aby Vám jednou platily vaše měsíční výdaje!
  • díky službě RENTA - si zajistíte spokojené stáří, nebo dokonce finanční svobodu.
  • ve vyspělých zemích, jako je Švýcarsko, s konceptem renty lidé pracují naprosto běžně již desítky let.
  • pokud před sebou máte 10-20-30 let produktivního věku, dovedu Vás do stavu částečné, nebo úplné renty.
  • portfolio pro rentu lze sestavit již od 1 000 000 Kč. 


Smyslem portfolia pro rentu je vytvořit dostatečný finanční kapitál, z kterého po zbytek života vybíráte peníze, a to formou například měsíční, nebo roční renty.

Jistě jste slyšeli větu "peníze dělají peníze". A je tomu tak, pokud máte v investičním portfoliu 10 000 000 Kč, každoroční průměrný nárůst o 4% Vám vynese 400 000 Kč. To je 33 000 Kč měsíčně. Pokud by Vám 33 000 Kč měsíčně stačilo k finanční nezávislosti, pak je Vašim cílem vytvořit 10 000 000 Kč majetku v investičním portfoliu na tzv. nekonečnou rentu. Existují ale také scénáře, kdy si chcete rentu vybírat třeba jen v omezeném čase. Například si chcete dopřát 5 let pracovního volna a cestovat po světe. Víte, že budete v průměru potřebovat 50 000 Kč měsíčně. Pro takový účel by Vám stačilo 2 700 000 Kč. Všechny výpočty a scénáře Vám dokážu nasimulovat již na první schůzce.

Každý z Vás má jinou situaci, je možné, že již dostatečný finanční polštář máte, jen nevíte jak tyto prostředky investovat a kolik si měsíčně můžete dovolit pravidelně vybírat. Někdo další nemusí mít naspořenou ani korunu, ale má před sebou 20 let pravidelných investic a plat, který mu dovolí odkládat si dostatečnou finanční sumu.


Pokud budete dlouhodobě pravidelně investovat, dojdete do bodu, kdy z peněz, které vytvoříte můžete čerpat rentu. Tyto peníze ale nemáte na běžném, nebo spořícím účtu, jsou stále zainvestovány a to vhodnou a bezpečnou formou. Nejčastěji jsou rozděleny mezi akcie, dluhopisy a "krátké peníze" (fondy peněžního trhu). Poměr rozdělení nesmí být improvizace a může se s Vaši investiční povahou a horizontem lišit. V roce 2013 dva pracující financovali jednoho důchodce. V roce 2050 budou dva pracující financovat tři důchodce. Nespoléhejte na to, že se o Vás stát postará. Pokud jste v produktivním věku a je pro Vás renta atraktivní téma, ale nevíte si rady, neváhejte a oslovte mě. Schůzku si můžeme dát online, fyzicky v kanceláři, či u Vás doma. Je to Váš první krok k finanční svobodě.


ZÍSKEJTE PORTFOLIO, KTERÉ SE O VÁS POSTARÁ !

Napište mi krátkou zprávu a já se Vám do 24h ozvu.