Vytvořím Vám komplexní strategii, která se zaměří na optimalizaci Vašich financí!

  • vytvořím pro Vás finanční plán, který bude přímo odpovídat Vaším životním cílům a aktuální finanční situaci.
  • díky tomuto plánu si v budoucnu splníte finančně nákladné cíle, kterými nejčastěji jsou pořízení vlastního bydlení, dřívější doplacení hypotéky, studium děti, nový automobil, cestování a finanční nezávislost (RENTA).
  • naučím Vás základní principy finanční gramotnosti, jak fungovat s penězi. Jak vysokou rezervu mít, kolik odkládat na dlouhodobý horizont a jak vysoká by měla být pojistná ochrana.
  • pravidlo 10% příjmu odkládat je super pro začátek, ale ve finančním plánu se podíváme více do hloubky a nastavíme plán opravdu na míru Vaší situaci.
  • díky pravidelným investicím a tvorbě majetku se připravíte na důstojný důchod, o který se stát nejspíše nepostará.


Chcete mít opravdový přehled a pořádek ve svých financích ?

Finanční plán je naprostým základem každého zodpovědného člověka a mladé rodiny. Obor finančního plánování se za poslední roky obrovsky posunul a dnes můžeme využít moderních nástrojů ke zdravému fungování s penězi.

Každý znáte výživový plán a z jakého důvodu se po něm začnete ohlížet, většinou až jakmile je problém. To by ale ve financích mohl být nenávratný moment, proto doporučuji svůj finanční plán mít již při Vaši první práci, nebo jakmile jste založili rodinu a začínáte finančně přemýšlet jako rodina. Máte společné příjmy a výdaje, taktéž i rezervu. Toto je ideální čas pro konzultaci semnou.

Mám mnoho mladých klientů a rodin, kteří své peníze začali efektivně spravovat a investovat již ve velmi mladém věku. Dnes mají pod 30 let a na investičních účtech mají vyšší statisíce, ke kterým mají téměř okamžitý přístup.

Mnoho klientů ke mně přijde až ve věku 40+ let. Stále je tu mnohaletý horizont produktivního věku a efektivním pracováním s penězi se dá dosáhnout až skvělých výsledků.

Základem finančního plánu je pravidelné investování, dostatečná rezerva a to nejnutnější pojištění, na skutečně nepříjemné životní situace. V tomto se naše práce liší od standardního pojišťovnictví, kde často přeplácíte drahé pojistné produkty, nedej bože skrze pojištění investujete. 

Dovolte mi Vám službu finančního plánování představit a vysvětlit její výhody pro Vás.

Rodina s finančním plánem 

+ budete vědět jak vysokou rezervu mít vždy při ruce a jak ji vytvořit

+ pravidelnými investicemi si v budoucnu splníte finančně nákladné cíle

+ pojištění jen na ty nejzásadnější životní situace

+ v běžném životě Vás při správně nastaveném plánu nic nepřekvapí

+ úvodní schůzka zahrnuje "rychlo-kurz" finanční gramotnosti

+ splníte si cíle kterými nejčastěji jsou : studium děti, doplacení hypotéky, finanční svoboda, renta, pořízení vlastního bydlení, apod.

+ příklad : Je výhodnější si každých 5 let vzít nový leasing na automobil za drahý úrok a přeplatit desítky tisíc, nebo si pravidelně obdobnou částku investovat a každých 5 let si pořídit automobil za hotovost ? 


Rodina bez finančního plánu

- ze zkušenosti i rodina co vydělává 100 tis. měsíčně může žít od výplaty k výplatě,  pokud nemá správně nastavený finanční plán

- nejistota při dražších rekonstrukcích domu, nákupu automobilu, apod.

- často se u lidí bez finančních plánů objevují drahé spotřebitelské úvěry na provoz domácnosti

- hůře se plánuji vysněné rodinné dovolené 

- pro většinu mladých lidí bohužel velmi nepříjemné vyhlídky na státní důchod.

Začněte efektivně pracovat s penězi !

Napište mi krátkou zprávu a já se Vám do 24h ozvu.