Zabývejte se růstem Vaší firmy, já se postarám o investice a ochranu rizik!

  • díky naší spolupráci bude každá jedna koruna efektivně pracovat pro Vás.
  • příjem z investic je pro firmu z daňového pohledu stejný, jako příjem z podnikání. Ale bez práce. 
  • volný firemní kapitál pro Vás bude pracovat.
  • propojím Vás se špičkovou advokátní kanceláří, která pro naše klienty vytváří SVĚŘENSKÉ FONDY a jiné majetkové struktury.
  • vytvořím pro Vás plán mezigeneračního předání majetku a firmy. 
  • vyřídím pro Vás pojištění podnikatelských rizik, majetku a zajištění Vás jako jednatele společnosti.
  • pomohu s financováním firemních potřeb - vozového parku, provozoven a jiných nemovitostí.
  • pro Vaše zaměstnance dokážeme s našim oddělením zaměstnaneckých výhod komplexně zařídit příspěvky na penzijní produkty a skupinové životní pojištění.


Rozumím Vaším potřebám. Zatímco se vy soustředíte na růst vašeho podnikání - moje služba pro majitele firem vám umožní dosáhnout finanční stability a růstu. Nejsem chytřejší než vy, pouze mám čas na věci, na které vy čas nemáte. V rámci mé mateřské společnosti Swiss Life Select a.s. se práci s firemní klientelou věnuji mnoho let.

Jedním z největších rizik majitelů firem je sázka na jednu kartu. Vaše firma je ve většině případů srdcová záležitost, ale není rozumné mít veškerý majetek právě zde : nemovitosti, nerozdělený zisk, movitý majetek, ... Mojí prací je vytvořit rovnováhu mezi firemním a privátním majetkem. 

Na začátku všeho je společná schůzka, kde si popovídáme o spolupráci. Pokud si po lidské stránce sedneme, navrhnu řešení jaké podniknout kroky, a jak začít pracovat s firemními financemi. Pracujeme s maximální efektivitou majetku a to i z daňového pohledu. 

V případě zájmu Vás propojíme s přední advokátní kanceláří, která dokonale ochrání Vaše podnikání a majetek při mezigeneračním předání a jiných životních situací včetně dědictví a prodeji firmy.

ZÍSKEJTE DLOUHODOBÉHO SPRÁVCE MAJETKU

Napište mi krátkou zprávu a já se Vám do 24h ozvu.