Postarám se o to, aby Váš majetek rostl a postavím Vám portfolio na míru!

  • vytvořím pro Vás investiční plán, který dokonale sedne Vašemu investičnímu profilu a bude směřovat k cíli, který si společně definujeme.
  • plán bude postaven na pevných základech jakými jsou akcie, dluhopisy, nemovitosti.
  • pro nejnáročnější klientelu vytváříme portfolia pro rentu po vzoru těch nejznámějších investorů na světě. Více ve službě - RENTIERSKÉ PORTFOLIO.
  • peníze z finančního portfolia můžete vybrat zpět do 1-2 týdnů !
  • pomohu s tvorbou nemovitostního portfolia od financování, propočet výnosového procenta, vyhledání lokality, až po samotný pronájem nemovitosti.
  • vysvětlím, jak se legálně vyhnout DANÍM. To platí u fondových řešení, ale také při investici do nemovitostí. Vše v mezích zákona !
  • pomáhám klientům s pravidelnými investicemi od 5000 Kč měsíčně, nebo 500 000 Kč jednorázových investic.


Chcete opravdu efektivně pracovat s penězi ?

Jste majitel firmy, podnikatel, lékař, programátor, ředitel, manažer, profesionální sportovec, nebo zkrátka někdo, kdo má ve své cashflow, nebo na bankovním účtu volné prostředky k investování ?

Mám pro Vás dlouhodobé řešení, při kterém se starám o Vaše investice a majetek. Využívám strategii a portfolia, kterými investuji dolaroví milionáři v USA. Tyto principy je možné aplikovat na majetek v řádech desítek miliony, ale také statisíců korun.

Pomohu Vám s rozložením pravidelných a jednorázových investic. Na základě Vašich cílů vyhodnotíme, kam jsme schopni se dostat a ukážu Vám, jak z Vámi vytvořeného majetku čerpat RENTU.

Vše stojí na pevných základech, tak jak investovali světoznámí investoři již před desítkami let. Tedy Akcie, dluhopisy, nemovitosti a přiměřený podíl hotovosti a alternativních investic. Tyto nástroje zásadně vybírám mezi velkými investičními společnostmi, jako jsou BlackRock, Amundi, Fidelity Funds, Conseq, J&T BANKA, BNP Paribas, Swiss Life, a mnoho dalších. Nepracuji pro jednu investiční společnost, jsem 100% nezávislý.

Pokud se rozhodnete investovat do nemovitostí, pomohu vám s výběrem nemovitosti a výpočtem výnosu. Kompletně zajistím financování a pojistnou ochranu. Naši kolegové z realitní kanceláře pak zajistí ideálního nájemce.


5 000 000 Kč uložených na 5 let při ročním zhodnocení 6% p.a. vytvoří majetek v hodnotě 6 744 251 Kč.

10 000 Kč měsíčně investovaných na 10 let při ročním zhodnocení 6% p.a. vytvoří majetek v hodnotě 1 638 793 Kč.

Z majetku 10 000 000 Kč můžete čerpat nekonečně dlouho rentu 33 000 Kč měsíčně.


ZÍSKEJTE DLOUHODOBÉHO SPRÁVCE MAJETKU

Napište mi krátkou zprávu a já se Vám do 24h ozvu.