Práce ve financích

Práce ve financích

Když jsem před pár lety pracovně vstoupil do světa financí, ani by mě nenapadlo, že se po pár letech budu snažit udělat celému finančnímu poradenství lepší jméno. Co se v tomto oboru v minulosti dělo a bohužel stále v menším množství děje, je zkrátka katastrofa.

Finanční poradenství, by podle mě nemělo být o zprostředkování produktů, tomu by se dalo říkat finanční zprostředkování. Finanční poradce musí znát základní finanční principy a jejich fungování. Měl by s Vámi projít příjmy i výdaje a na toto nastavit vhodné produkty s důrazem na tvorbu rezerv a růst majetku. Ve vyspělejších zemích je tato profese uznávána a vyhledávána.

Vybudovat si ale své jméno, jako úplný nováček v oboru není snadné. Proto máme ve firmě striktní postupy a návody, jak s klienty pracovat. Před samotnou prací je samozřejmé si osvojit zmiňované finanční principy, neboť na nich to všechno stojí.

Začátky jsou daleko snazší, když vedle sebe máte někoho, kdo Vás celým procesem provede. Bude se Vámi na prvních schůzkách a naučí Vás podnikat.

V současné době vyhledávám nové cílevědomé kolegy.

Pokud Vás zajímá více o pracovní příležitosti, prosím neváhejte mě kontaktovat. Své CV zašlete na emailovou adresu adam.chudy@fincentrum.com a do jednoho dne Vám dám zpětnou vazbu.

Budu se na Vás těšit.

Adam Chudý