Tvorba investičního portfolia

Investujte své peníze efektivně

Máte na svém běžném účtu volné prostředky a lámete si hlavu s tím, kam s nimi ? Projdu s Vámi kompletní možnosti investic a uložení peněz v souladu s Vaší investiční povahou a cíli. Jedná se o dlouhodobou spolupráci, v které je zahrnutá pravidelná servisní schůzka s aktualizací portfolia. Jako investiční poradce mám velké zkušenosti i se svými vlastními investicemi a nabízím stejné služby, které pomáhají na cestě za finančním úspěchem i mně. Investovat pravidelně lze již od 500 Kč měsíčně, nebo jednorázově od 10 000 Kč.

Používám nejmodernější nástroje pro správu investic, které pro Vás budou naprosto přehledné a transparentní. Vše navíc od světových portfolio managerů, kteří spravují investice po celém světě.

Odkládat 10 % svých příjmů je pravidlo, kterým by se měl řídit každý mladý člověk co si začne vydělávat své první peníze. Dlouhodobě Vám tento návyk přivede větší jistotu do života a možnost plnit si finančně nákladnější cíle jinou formou, než bankovní půjčkou.

Co Vám tato služba přinese ?
Pochopíte, proč je investování tak důležité.
Zhodnotíte volné peněžní prostředky.
Získáte unikátní složení investičního portfolia diverzifikované mezi akcie, dluhopisy, nemovitosti a jiné alternativní investice.
Každoroční schůzku a případné rebalancování portfolia.
Rychla přemena investovaných peněz zpět na Váš běžný účet v případě potřeby.
Nastavíte si trvalý, nebo jednorazový příkaz a o nic dalšího se nestaráte.